Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Captain Claw

Příběh:      

                 Kapitán Claw je tím nejproslulejším pirátem v říši zvířat. Jeho rychlá loď je postrachem všech moří. Posádka jej uznává a nepřátelé se ho obávají.
                  Avšak jeho loď jednoho dne dostihne kapitán La Raux, francouzský korzár ve službách Jeho Veličenstva. Dojde k bitvě, při které je Clawova loď  nucena uprchnout. Je však poškozena a tím i zpomalena. Nepřátelé ji dostihnou a nalodí na pirátskou palubu. Když se Claw vrhne na nepřítele, spadne na něj lodní ráhno a omráčí jej.
                  Po probuzení se Clawovi naskytne příšerný pohled: Jeho milovaná loď vybuchuje a on je svázán provazy. Konec svobodnému životu, konec ideálů a konec všem snům.Je i se svou posádkou dopraven do pevnosti la Roca, kde má strávit zbytek života. Ve své cele se mu podaří zbavit okovů a pout a prohledá celu. Za falešnou cihlou najde dopis od bývalého vězně Edwarda Tobina, který podobně jako Claw, byl za své zločiny odsouzen na doživotí. Dopis popisuje amulet devíti životů, artefakt, který svému majiteli poskytuje téměř věčný život. Ale jen pokud je do něj vloženo 9 klenotů. Claw dostane novou chuť do života, přemůže stráže a začne hledat chybějící klenoty......dál je to na vás

Boj: 

         Na poražení nepřítele máte možnost využívat pistole, šavli, magii a dokonce i dynamit.
Přepínáte mezi nimi klávesou SHIFT a používáte je ALTem. Skáčete klávesou mezerník a pohyb vám zajišťují šipky. Šavli použijete klávesou CTRL

Mise:
                                                                     Útěk z vězení

Tato první mise je takový rozpink. Nepříteli stačí jedna rána mečem nebo pistolí.
Kulek do pistole najdete poměrně dost. Vypadá to tu asi jako v katakombách: šero, šutry všude, hořící pochodně. Nepřáteli vám budou důstojníčci a střelci z mušket. Velice lehká. Na konci dostanete dostanete mapu.

                                                                     Pevnost la Roca

Zde jsou již nepřátelé silnější: 2 x rána mečem, 1x střela z pistole. Rovněž důstojníci a střelci, ale další nepřítel je i myška na dělu, té stačí jedna rána. Bojujete v dřevěné pevnosti, pěkně provedená mise. Na konci vás čeká 1. boss. A sice váš věznitel, kapitán la Raux. Nestřílejte po něm, ani neházejte dynamit, nepoužívejte kouzla, všechno vykryje. Stačí bodat způsobem: pořád mačkat  CTRL a krčit se a zvedat a bodat a krčit se.... Odměnou vám bude modrý diamant.

                                                                            DOPÍŠI

                       

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář